ODS sú spoluhráči zjednotení pre zmenu

nitra-25-7-2022

ODS sú spoluhráči zjednotení pre zmenu

Ideme do ťažkého obdobia. Občania nie sú zvedaví na hádky politikov, ale potrebujú lídrov, ktorí ich prevedú ťažkosťami. Nitriansky kraj je bohatý, ale má aj svoje problémy. V poslednej dobe bolo o ňom viac počuť v súvislosti s istou mocensko-politickou klikou a jej obvinenými vysokopostavenými nominantami. Je čas upriamiť pozornosť na skutočné problémy ľudí bez ohľadu na to, či bývajú v meste ako Nitra , okresnom meste alebo na vidieku.

Dnes bola v Nitre spoločná tlačová konferencia deviatich demokratických pravicových strán. Predstavila sa dobrá kandidátka, spoločný cieľ, jednotný tím 9-tich strán a spoločné úsilie pre to, aby sa čestným a pracovitým ľuďom v nitrianskom kraji dobre žilo a aby sme vedeli pomôcť v ťažkých časoch tým, ktorí to potrebujú.

ODS – Občianski demokrati Slovenska a celá 4-koalíciia strán DS, ODS a SPOLU, Šanca a sa postavili za Martinu Holečkovú (KDH) ako spoločnú kandidátku na predsedníčku NItrianskeho samosprávneho kraja. Náš spoločný kandidát štvorkoalície Daniel Balko sa vzdal už ohlásenej kandidatúry na župana v prospech Martiny Holečkovej. Vytvoríme spoločnú kandidátku demokratických síl aj do zastupiteľstva Nitrianskeho samosprávneho kraja.
 
ODS – OBČIANSKI DEMOKRATI SLOVENSKA sú slovenská mimoparlamentná politická strana, ktorej predsedom je generál vo výslužbe Pavel Macko. Viac sa o nás môžete dozvedieť, ak budete sledovať naše FB stránky, alebo navštívite www.ods.sk
 
✅ Ak súhlasíte s našimi názormi, podporte nás. Viac informácií nájdete na http://ods.sk/pridajte-sa-k-nam/ ✅