Urobme konečne poriadok v štáte!

Odsudzujeme šokujúce správanie sa Roberta Fica v Rožňave

Stalo sa 14.9.2016 v Rožňave.
 
Bývalý premiér Robert Fico je čoraz nervóznejší a ozýva sa aj zo svojich luxusných dovoleniek. Čoraz viac sa bojí spravodlivosti a tvári sa ako obeť politického prenasledovania a svojimi kauzami traumatizuje spoločnosť. Aj keď sa do prípadu Súmrak vložil generálny prokurátor, jeho vyšetrovanie sa blíži ku koncu.
 
Zásadne odmietame politizáciu trestných konaní. Politická súťaž sa má rozhodovať v diskusii s občanmi. Nech vyhrá ten, kto im dá lepšiu víziu a ponuku. Robertovi Ficovi želáme objektívny a spravodlivý proces. Odmietame však doteraz uplatňované nepísané pravidlo, že vysokých politikov predsa na Slovensku nebudeme stíhať. Naopak, politici majú väčšie právomoci a preto musia pre nich platiť rovnaké pravidlá ako pre občanov, ak nie prísnejšie.
 
Vo videu sa dozviete, že Robert Fico rád obviňuje druhých zo zasahovania do činnosti OČTK, pritom on sám sa o to snažil. ODS – OBČIANSKI DEMOKRATI SLOVENSKA sú presvedčení, že stíhanie každého, kto porušil zákon, bez ohľadu na jeho spoločenské postavenie, je správna vec.
 
ODS – OBČIANSKI DEMOKRATI SLOVENSKA sú slovenská mimoparlamentná politická strana, ktorej predsedom je generál vo výslužbe Pavel Macko. Veríme, že budeme Vašou prvou voľbou pri nasledujúcich parlamentných voľbách. Sledujte nás na Facebooku alebo www.ods.sk.
 
✅ Ak súhlasíte s našimi názormi, podporte nás. Viac informácií nájdete na http://ods.sk/pridajte-sa-k-nam/ ✅