Sláva víťazom a česť porazeným!

Sláva víťazom a česť porazeným!

slava vitazom
Sláva víťazom a česť porazeným!
 
Aktuálne supervoľby do orgánov samosprávnych krajov a samosprávnych orgánov miest a obcí boli v prvom rade festivalom demokracie. Všetci obyvatelia mali možnosť slobodne si vybrať, kto ich bude zastupovať a kto bude spravovať veci verejné v ich okolí. Už samotná možnosť takýchto slobodných volieb bez nátlaku je vysoká hodnota, z ktorej sa nemôžu tešiť všade na svete.
 
V prvom rade ďakujeme všetkým obyvateľom, ktorí využili svoje právo a zúčastnili sa týchto volieb. Obzvlášť ďakujeme všetkým tým, ktorí dali svoj hlas priamo nášmu kandidátovi/kandidátke ODS – OBČIANSKI DEMOKRATI SLOVENSKA alebo spoločnému kandidátovi/kandidátke štvorkoalície Demokratická strana, ODS – OBČIANSKI DEMOKRATI SLOVENSKA, Spolu – občianska demokracia a Šanca.
 
Blahoželáme všetkým zvoleným kandidátom bez rozdielu príslušnosti a veríme, že dôveru občanov nesklamú! Sme nesmierne hrdí na tých našich vlastných kandidátov, ktorí vo voľbách uspeli a srdečne im blahoželáme! Ich prácu budeme aj v nasledovnom období pozorne sledovať a podporovať ich.
Pre novú stranu ODS – OBČIANSKI DEMOKRATI SLOVENSKA to boli vôbec naše prvé voľby. Sme radi, že viacerí naši kandidáti v nich uspeli. Získali sme v nich nové skúsenosti a niekedy zaplatili aj nováčikovskú daň. Z ukončenej volebnej kampane si vyhodnotíme všetky svoje poznatky a veríme, že ich využijeme aj v budúcnosti.
 
Jedny voľby sú za nami a tie najdôležitejšie sú ešte len pred nami. Bez ohľadu na to, či sa budú konať predčasné alebo riadne parlamentné voľby, chceme sa na ne pripraviť a uspieť. Komunálnej politike sa budeme venovať aj naďalej, ale naša priorita teraz patrí veľkej parlamentnej politike.
Lebo práve v parlamente sa môže a musí začať nový príbeh hrdého a sebavedomého Slovenska. ODS – OBČIANSKI DEMOKRATI SLOVENSKA chcú byť nositeľom svetla a nádeje a práve my chceme byť tými, ktorí pomôžu v obrate k lepšiemu Slovensku, Slovensku hrdých a sebavedomých občanov.
 
ODS – OBČIANSKI DEMOKRATI SLOVENSKA sú slovenská mimoparlamentná politická strana, ktorej predsedom je generál vo výslužbe Pavel Macko. Veríme, že budeme Vašou prvou voľbou pri nasledujúcich parlamentných voľbách. Sledujte nás na Facebooku alebo www.ods.sk.
 
✅ Ak súhlasíte s našimi názormi, podporte nás. Viac informácií nájdete na http://ods.sk/pridajte-sa-k-nam/ ✅