Slušní a čestní majú šancu!  Slovensko má nádej na lepšiu budúcnosť!

Slušní a čestní majú šancu!  Slovensko má nádej na lepšiu budúcnosť!

ods komunalne volby
Slušní a čestní majú šancu!  Slovensko má nádej na lepšiu budúcnosť!
 
Miloslavov je väčšia obec v okrese Senec. Takto by sa nám to páčilo aj na celoštátnej úrovni. Vieme, že „hope is not a method“ (dúfať nestačí), ale takýto výsledok povzbudí. 🙂 Čaká nás ešte veľa práce na celoštátny obrat k lepšiemu. Ale ak sa spoja čestní a slušní ľudia, nájdu odvahu vyjsť z anonymity a niečo urobiť pre svoju obec, pre svoj región a pre svoju vlasť, potom Slovensko bude opäť tou najlepšou krajinou pre našich občanov. Do cudziny budú chodiť len učiť sa či pozrieť sa, ale budú sa vždy s radosťou vracať domov.
 
Dokázali sme to aj v krajskom meste Prešov, kde zvíťazil podpredseda Šance a spoločný kandidát čtvorkoalície menších demokratických strán DS, ODS, SPOLU a Šanca František Oľha. Postavili sme výborného kandidáta, ten si získal sympatie a podporu ďalších strán a vyhral nad favoritom so skúsenosťou, kapitálom a parlamentnou stranou za sebou. Priatelia, dá sa to a aj toto je cesta. Postaviť slušného a silného kandidáta, konať uvážlivo a vecne.
Blahoželám
 
Všetkým zvoleným kandidátom priamo za ODS – OBČIANSKI DEMOKRATI SLOVENSKA, alebo za našu štvorkoalíciu demokratických pravicových strán či kandidátom aj s našou podporou. Im všetkým želám naplnenie všetkých predsavzatí aj dôvery, ktorú im dali občania.
A my sa teraz sústredíme na veľkú politiku, lebo tam to všetko začína a často aj končí. Z komunálnych a regionálnych volieb máme jasný odkaz: Slušnosť a kompetentnosť môžu zvíťaziť!
Pavel Macko
predseda ODS – Občianski demokrati Slovenska
 
 
 
ODS – OBČIANSKI DEMOKRATI SLOVENSKA sú slovenská mimoparlamentná politická strana, ktorej predsedom je generál vo výslužbe Pavel Macko. Veríme, že budeme Vašou prvou voľbou pri nasledujúcich parlamentných voľbách. Sledujte nás na Facebooku alebo www.ods.sk.
 
✅ Ak súhlasíte s našimi názormi, podporte nás. Viac informácií nájdete na http://ods.sk/pridajte-sa-k-nam/ ✅