ODS – Občianski demokrati Slovenska majú jasnú predstavu, ako urobiť zo Slovenska po viac ako tridsiatich rokoch fungujúci právny štát. Samotné inštitúcie právneho štátu, fungujúce len formálne a ovládané politikmi alebo dokonca mafiou nestačia. Potrebujeme skutočnú reformu. V ODS máme viacero právnych expertov, ktorí na takejto reforme pracujú. Potrebujeme však aj Vašu podporu, aby sme ju presadili.

Robert Fico, v strachu pre možným postihom, očierňuje Slovensko kde sa len dá. Bol to pritom on a jeho garnitúra, kto umožnil vrchol politizácie a mafianizácie štátu. Prah jeho citlivosti sa posunul tak nízko, že mafiánske zneužívanie štátnych zložiek na mocenské účely považuje za nevinné „popíjanie“ pri cigare. Aféra Watergate by asi pre neho znamenala len užitočný bzukot včielky.

V najbližších týždňoch Vám naši experti predstavia podrobnosti nami navrhovaných reforiem. Tie nemajú za cieľ posilniť moc konkrétnej politickej reprezentácie. Chceme posilniť profesionalitu štátu, aby slúžil občanom a nie politikom. Zatiaľ si pozrite nasledujúce video.

PRE UKONČENIE CHAOSU PRESADZUJEME TIETO OPATRENIA:
1️⃣ Zásadná reforma prokuratúry vrátane ústavných zmien
2️⃣ Dôsledné previerky a deratizácia bezpečnostných zložiek
3️⃣ Zrušenie Slovenskej informačnej služby
4️⃣ Nezávislá Generálna inšpekcia bezpečnostných zložiek
5️⃣ Profesionalizácia a dôsledné odpolitizovanie inštitúcií štátu

✅ Ak súhlasíte s našimi názormi, podporte nás. Viac informácií nájdete na http://ods.sk/pridajte-sa-k-nam/ ✅