Občianski demokrati Slovenska

Čo bude s našou krajinou?
Je to na nás.
SPOLOČNE TO DOKÁŽEME!

Ďakujeme, že sa zaujímate o osud Slovenska.

Rovnako sa strana ODS zaujíma o osud ľudí, ktorí na Slovensku žijú.
Preto sme pred 2 rokmi ODS založili. Nemôžeme sa už pozerať, kam smeruje Slovensko.

Stačilo AMATERIZMU!
Stačilo ROZKRÁDANIA!

Krajina potrebuje zodpovedné a odborné vedenie. Nie amaterizmus štýlom pokus – omyl. Ani elektrinu si nedáme urobiť amatérovi… Nemôžeme nechať viesť našu krajinu nezodpovedným a neskúseným. Väčšina z nás poctivo pracuje nielen pre seba a svoju rodinu, ale aj pre našu krajinu. Preto máme právo na poctivé vedenie krajiny, na ktoré sa môžu ľudia SPOĽAHNÚŤ. Vláda má posúvať krajinu DOPREDU a nie brzdiť. Má POMÁHAŤ občanom tejto krajiny a nie vytvárať im prekážky.

Pre nás nie ste len VOLIČ,
ale predovšetkým ČLOVEK.

Slovensko potrebuje ZODPOVEDNÝCH LÍDROV, ktorí vedia, čo robia a čo treba urobiť pre krajinu a ľudí. Niekedy je potrebné urobiť aj rozhodnutia, ktoré sa nepáčia všetkým. Strana ODS tu nie je preto, aby sa páčila všetkým, ale aby „opravila“ Slovensko, ktoré bolo už roky zanedbávané a rozkrádané. Ľudia na Slovensku si konečne zaslúžia žiť v lepšej krajine so zodpovednou vládou.

Strana ODS neprijíma financie od oligarchov a zlodejov. Väčšiu hodnotu má pre nás, keď prispeje poctivo pracujúci človek, ak si to môže dovoliť a chce niečo urobiť pre Slovensko.

 

POMÔŽME SLOVENSKU SPOLOČNE!

Prispieť môžete akoukoľvek sumou. Vyberte si, prosím, spôsob, ktorý Vám najviac vyhovuje.
Ďakujeme Vám za každú pomoc a podporu.

Urobíme všetko pre to, aby sme to Slovensku a ľudom, ktorí tu žijú, vrátili aj s úrokmi. 😊

ĎAKUJEME ZA VAŠU PODPORU!

Z vášho príspevku budeme financovať propagáciu našej strany a nášho programu, aby sa o ňom dozvedelo čo najviac ľudí.

  • Za 50 € vieme osloviť jedným sponzorovaným príspevkom na Facebooku približne 50 000 ľudí,
 
  • za 100 € dokážeme osloviť naším videom na Youtube približne 5 000 ľudí alebo
 
  • za 150 € môžeme objednať jeden billboard na mesiac.

Napíšte nám

Napíšte nám, prosím, Váš názor, čo Vás najviac na Slovensku trápi alebo čo je potrebné dať do poriadku v prvom rade.

* Údaje označené hviezdičkou sú povinné.

ODS - Občianski demokrati Slovenska

ODS je strana, ktorá presadzuje európske hodnoty, sme jednoznačne za naše členstvo v EÚ a NATO. Pretože sme presvedčení, že potrebujeme garanciu demokracie, slobody a bezpečnosti pre všetkých občanov našej krajiny.

Štát sa má starať o dobré a kvalitné fungovanie ekonomiky postavenej na súkromnom vlastníctve a musí garantovať férové podmienky podnikania pre všetkých. Iba dobre fungujúca ekonomika vytvorí dostatok dobre platených pracovných miest, ako aj priestor pre každého slobodného a iniciatívneho občana.

Štát sa má starať o prostriedky, ktoré mu zverili občania prostredníctvom daní so všetkou zodpovednosťou a hospodárnosťou. Musíme sa postarať o tých, ktorí to naozaj potrebujú a sú na pomoc štátu odkázaní. Naši občania majú plné právo dostať kvalitné vzdelanie, aby sa čo najlepšie uplatnili v živote. Rovnako to platí o kvalitnom a dostupnom zdravotníctve, ktoré je základom každého dobre fungujúceho štátu. Ak to štát nedokáže svojim občanom zabezpečiť, stráca zmysel.

Štát sa musí postarať o bezpečnosť nás všetkých, chrániť svojich občanov voči zahraničným hrozbám, ale aj domácim kriminálnikom vrátane najvyššie postavených, ktorí ohrozujú naše životy, zdravie alebo majetok.

Občania Slovenska si zaslúžia, aby náš štát bol spravovaný zodpovedne, slušne a odborne.

Pridajte sa k nám – ako sympatizant alebo člen strany. Potrebujeme každého čestného, šikovného a aktívneho človeka!
Ak ste sa po prečítaní týchto riadkov rozhodli prispieť aj finančne , budeme vám veľmi vďační. Vážime si, že sa zaujímate o budúcnosť Slovenska.
Strana ODS na čele s predsedom gen. Pavlom Mackom urobí všetko pre lepší život na Slovensku. A preto sme sa spojili s ďalšími stranami, s ktorými zdieľame spoločné hodnoty, aby sme ponúkli Slovensku odbornosť, slušnosť, zodpovednosť a spravodlivosť.