Pre Pellegriniho bol obvinený Kaliňák lepším ministrom

Pre Pellegriniho bol obvinený Kaliňák lepším ministrom

Pre Pellegriniho bol obvinený Kaliňák lepším ministrom

Peter Pellegrini tvrdí, že Roman Mikulec je najhorší človek, akého Slovensko malo na poste šéfa ministerstva.

Pre Pellegriniho bol teda v súčasnosti obvinený R. Kaliňák lepším ministrom. Nevieme, či je to tým, že v tom období, ktoré sa vyšetruje boli spoločne v jednej politickej strane SMER, alebo je za tým strach z niečoho iného. Tu by sme sa ale už dostali do úrovne špekulácií.

Nerobíme si ilúzie o ministrovi vnútra Romanovi Mikulcovi, ale opäť sa raz ukázalo, že Peter Pellegrini a aj celá strana HLAS-SD sú len odnož Ficovho SMERu-SD. Ako ináč si vysvetliť jeho vyhlásenie, kde Peter Pellegrini tvrdí, že Roman Mikulec je ten najhorší človek, akého Slovensko na poste ministra vnútra malo.

Pravdepodobne súhlasí s tým, ako sa jeho bývalý spolustraník Róbert Kaliňák správal ako minister vnútra, resp. pravdepodobne je pre neho lepší človek, ktorý je spoločne s predsedom jeho bývalej strany SMER-SD (kde bol mimochodom P. Pellegrini jej podpredsedom a volebným lídrom do volieb v roku 2020) R. Ficom obvinený zo založenia zločineckej skupiny.

Necháme na ľuďoch samých, aký postoj k tomuto jeho výroku zaujmú, ale aj keď si ODS – OBČIANSKI DEMOKRATI SLOVENSKA nemyslia, že všetky kroky súčasného ministra vnútra Roman Mikulca sú ideálne, predsa len okrem toho, že nie je pán Mikulec obvinený si myslíme, že rezort MINV je pod pánom Mikulcom riadený oveľa profesionálnejšie a čistejšie.

Takže, pán bývalý premiér Pellegrini, možno si pamätáte tú Vašu často opakovanú vetu: Padni komu padni. Tak veríme, že konečne to už niekomu padne a pokiaľ to má padnúť a treba pritom, aby bol pán poslanec Fico vzatý do väzby, nech sa tak stane. Konečné slovo o tom, aké silné sú dôkazy na jeho prípadné vzatie do väzby bude mať nezávislý súd.

Teda ak sa do toho nevloží tajomný pán 363.

https://spravy.rtvs.sk/2022/05/druhy-pilier-cakaju-zmeny-sporitelia-by-mali-mat-vyssie-dochodky/

✅ Ak súhlasíte s našimi názormi, podporte nás. Viac informácií nájdete na http://ods.sk/pridajte-sa-k-nam/ ✅